Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Клуби пошуку роботи

Клуби пошуку роботи

В Черкаській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості уже понад півтора року реалізовується клубна форма профорієнтаційної роботи для різних категорій клієнтів – з метою цілеспрямованої допомоги у вирішенні питання працевлаштування та професійного самовизначення. Така форма активної групової роботи проводиться щомісяця та містить елементи соціально-психологічних і поведінкових тренінгів.

Так, цього місяця відбулося засідання Жіночого клубу пошуку роботи "СТАРТ". Тренінг був спрямований на розвиток комунікативних навичок та підвищення мотивації до пошуку роботи. Завдяки профконсультанту, психологу Олені Сербіній учасниці відпрацювали навички встановлення і підтримки конструктивного діалогу. Також жінки отримали позитивний досвід спілкування в групі, який допоможе в майбутньому будувати конструктивну бесіду з роботодавцем чи колегами по роботі.

Також в лютому фахівцем з профорієнтації Тетяною Мироненко було проведене засідання Клубу для молоді «Успішна молодь». Заняття було присвячене поняттю емоційного інтелекту та його важливості в отриманні роботи мрії. Під час тренінгу були застосовані матеріали навчального курсу «Skills Lab: успішна кар’єра». Цей відеокурс про ключові навички для успішного працевлаштування, розроблений експертною організацією Центр “Розвиток КСВ”, платформою Career Hub за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення. Окрім теоретичної інформації тренінг був доповнений арт-терапевтичними вправами , спрямованими на краще розуміння власних емоцій.

Клуби пошуку роботи

Таким чином, ефективність зазначеної форми роботи визначається можливістю створення умов для сприйняття, практичного засвоєння та емоційного переживання різного роду інформації, що сприяє активній позиції людини на сучасному ринку праці.

Довідка: за 2019 рік було проведено 19 засідань клубів, які відвідали 163 особи.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості