Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На позачерговій сесії Черкаської районної ради розглянуто ряд актуальних питань сьогодення

На позачерговій сесії Черкаської районної ради розглянуто ряд актуальних питань сьогодення

Цього дня голова районної ради Олексій Собко провів сорок першу позачергову сесію районної ради, у роботі якої взяли участь начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних підприємств районної ради та засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії були проведені засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування та з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, де обговорено питання, які пропонувалися до розгляду на сесії. Всі питання, розглянуті на постійних комісіях, рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні.

Президія районної ради також провела засідання, на якому обговорено питання, запропоновані до розгляду на позачерговому пленарному засіданні районної ради.

На початку пленарного засідання при формуванні порядку денного депутати додатково включили два питання, які стосувалися перспективного плану об’єднання територіальних громад в Черкаській області: про депутатське звернення депутата районної ради Деркача О. А. та про депутатське звернення депутата районної ради Шимановського В. М..

На позачерговій сесії Черкаської районної ради розглянуто ряд актуальних питань сьогодення На позачерговій сесії Черкаської районної ради розглянуто ряд актуальних питань сьогодення

В цілому до порядку денного сесії було внесено 11 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій районної ради.

Першими заслухали виконання районного бюджету за 2019 рік, яке доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот.

На позачерговій сесії Черкаської районної ради розглянуто ряд актуальних питань сьогодення На позачерговій сесії Черкаської районної ради розглянуто ряд актуальних питань сьогодення

Враховуючи заміщення депутата Черкаської районної ради від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» Будяка Івана Олексійовича на новообраного депутата Черкаської районної ради Джур Олександра Вікторовича, внесено зміни до рішення районної ради від 27.11.2015 № 1-7/VIІ «Про утворення та обрання складу постійних комісій районної ради», до рішення районної ради від 25.12.2015 №2-3/VIІ «Про утворення Президії районної ради VIІ скликання та затвердження її складу» та до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-10/VІI «Про організацію прийому громадян депутатами Черкаської районної ради VІІ скликання», про які доповів заступник голови районної ради Сергій Степанюк.

Про блок комунальних питань, а саме: про погодження частки нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району; про конкурсну комісію для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Черкаська районна лікарня с.Мошни»; про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень районної ради; про передачу майна; про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань доповіла завідувачка сектору з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Ірина Гриценко.

На позачерговій сесії Черкаської районної ради розглянуто ряд актуальних питань сьогодення На позачерговій сесії Черкаської районної ради розглянуто ряд актуальних питань сьогодення

Досить бурхливо і емоційно були обговорені депутатські звернення депутатів Деркача О. А. та Шимановського В. М.. Зокрема, депутат районної ради Олег Деркач запропонував звернутися до Черкаської обласної державної адміністрації з проханням приєднати Дубіївську сільську раду до Руськополянської об’єднаної територіальної громади, а не до Білозірської ОТГ, як запропоновано в перспективному плані об’єднання громад Черкаської області, підготовленому Черкаською обласною державною адміністрацією. За дане звернення проголосувало 18 депутатів з 19 необхідних для прийняття позитивного рішення.

В свою чергу депутат районної ради Володимир Шимановський аргументував своє звернення тим, що об’єднання саме у форматі сільських рад Яснозірської, Байбузівської, Кумейківської, Софіївської, Тубільцівської, Будищенської, Свидівоцької з центром у селі Мошни буде фінансово, економічно і територіально вигідно всім жителям названих громад. Дане звернення було підтримано більшістю депутатів від загального складу районної ради.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради