Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Чергову нараду проведено з працівниками виконавчого апарату районної ради

Чергову нараду проведено з працівниками виконавчого апарату районної ради

Цього дня проведено нарада з працівниками виконавчого апарату районної ради з актуальних питань сьогодення.

На початку наради голова районної ради Олексій Собко зазначив про проведені, на минулому тижні, ряд робочих зустрічей. Зокрема керівництво району провело робочу поїздку до комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с.Мошни» Черкаської районної ради, де ознайомилось з роботою закладу в частині налагодження відповідних відносин з Національною службою здоров’я України.

Обговорено питання до проекту порядку денного позачергової сесії районної ради. Детально розглянуто проекти рішень районної ради, які вже розміщені на сайті районної ради в рубриці «Матеріали до чергової сесії» та інші матеріали. Зокрема це питання про виконання районного бюджету за 2019 рік, змін до рішень районної ради щодо складу Президії, постійної комісії районної ради, організацію прийому громадян депутатами Черкаської районної ради та ряду питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району.

Окремо обговорено питання комунальної власності в частині безпосередньої діяльності спеціалізованого комунального підприємства «Райліс», господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради та комунального підприємства теплових мереж Черкаського району.

Завідувачка сектором з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Ірина Гриценко доповіла про постанову Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 106 «Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад».

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради