Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Вивільнення - це не вирок, а крок до змін

Вивільнення - це не вирок, а крок до змін

По всій Україні триває процес реформування державних органів виконавчої влади, не є виключенням і Черкаська районна державна адміністрація. Фахівці Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості оперативно реагували на ситуацію та організовували попередню роботу з працівниками, які вже попередженні про звільнення з метою пом’якшення цього процесу. Проводились такі заходи, як виїзні семінари, презентації послуг служби зайнятості, особисті співбесіди.

Натомість, в успішному пошуку роботи переважну роль відіграє власна активна позиція кожної конкретної людини. Так, не чекаючи дати свого вивільнення, Черепенко Наталія – головний спеціаліст Управління агропромислового розвитку Черкаської державної адміністрації вирішила скористатись можливістю фахової допомоги. Тому звернулась на особистий прийом до фахівця з профорієнтації для визначення пріоритетів подальшого працевлаштування.

В процесі спілкування з профконсультантом Оленою Сербіною стало зрозуміло, що Наталії її спеціальність за освітою цікава. До того ж, професія ветеринара затребувана на ринку праці. Проте, подальший розвиток в цій галузі вимагає саме практичних навичок, яких у людини недостатньо, через що виникає страх конкуренції та невпевненість у власних силах. У роботі з такими клієнтами важливо підкріпити їх самооцінку, звернути увагу клієнта на його сильні сторони та на те, з чим варто попрацювати.

Жінці запропонували пройти профорієнтаційне тестування для визначення професійних інтересів і цінностей, інтелектуальних професійно-значущих якостей та психологічних особливостей. Результати тестування підтвердили, що робота за фахом – цілком вдалий варіант професійної реалізації для клієнтки. Наступним кроком спільно з фахівцем відкоригували резюме, щоб бути готовим до спілкування з роботодавцями.

Далі кар’єрний радник Марина Тарасенко запропонувала Наталії кілька підходящих вакансій: ветеринарного фельдшера, лікаря ветеринарної медицини та організувала співбесіди з роботодавцями. «Активна позиція Наталії та визначеність в тому, що саме вона шукає, і дали такий швидкий результат. Служба зайнятості має найширшу в Україні базу інформації про вакансії і достатньо було лише зорієнтувати клієнта на ринку праці та показати можливості більш широко поглянути на власне працевлаштування» - прокоментувала кар’єрний радник.

В результаті проведених зустрічей Наталія, ще до звільнення, отримала позитивний результат на співбесіді у роботодавця та пройшла медогляд. І уже з 13 січня була працевлаштована до Черкаської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності та харчових продуктів та захисту споживачів на посаду провідного лікаря ветеринарної медицини. Наразі, жінка продовжує свою професійну діяльність та впевнено дивиться в майбутнє.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості