Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Обговорили питання функціонування лікарів-стоматологів в окремих селах Черкаського району

Обговорили питання функціонування лікарів-стоматологів в окремих селах Черкаського району

Питання, яке цього дня обговорено в кабінеті голови районної ради, стосується всього Черкаського району. В зв’язку з виникненням певних обставин до участі у нараді були запрошені лікарі-стоматологи сіл Вергуни, Дубіївка, Думанці, Хутори, Чорнявка, головний лікар КНП «Черкаська центральна районна лікарня» Черкаської районної ради Микола Гуськов, головний лікар КНП «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради Ганна Пантюхіна, Дубіївський сільський голова Олександр Кривошея, начальник фінансово-економічного відділу Червонослобідської ОТГ Юлія Чеша.

Розпочинаючи нараду голова районної ради Олексій Собко повідомив, що виникла проблема по функціонуванню лікарів-стоматологів в населених пунктах Черкаського району через відсутність відповідних договорів оренди на приміщення та сплати комунальних послуг. На сьогодні лікарі-стоматологи надають послуги, як працівники вторинної ланки, а користуються стоматологічними кабінетами, які перебувають на балансі КНП «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (первинної ланки). Для вирішення зазначеної проблеми необхідно заключити відповідні договори оренди терміном до 1 квітня 2020 року між КНП «Черкаська центральна районна лікарня» та у КНП «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», а далі в процесі реформування і переходу фінансування медичних послуг з Національної служби охорони здоров’я України будуть встановлені інші відносини.

З приводу даного питання було заслухано всіх учасників наради, які мали змогу висловитись по своїх конкретних ситуаціях.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк рекомендував сільським радам надати відповідну субвенцію КНП «Черкаська центральна районна лікарня» за надані послуги лікарів-стоматологів, а вони в свою чергу заключать відповідні договори оренди з КНП «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та сплатять кошти за комунальні послуги.

В результаті обговорення піднятого питання домовлено головними лікарями зазначених медичних установ в терміновому порядку заключити відповідні договори оренди на приміщення та сплатити кошти за надані комунальні послуги.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради