Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Можливості знаходять того, хто прагне

Можливості знаходять того, хто прагне

Закінчуючи школу не всі прагнуть навчатись у виші. Дехто вирішує здобувати життєвий досвід та заробіток безпосередньо на роботі. Так було і у жителя с. Сагунівки Павла, який звернувся до Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи. У 19 років у нього уже був досвід роботи підсобником, прибиральником та помічником кухаря. До того ж, останнє місце роботи було позитивним досвідом, де хлопець відчув, що це – саме його. На семінарі із загальних питань зайнятості серед усього спектру послуг служби Павла зацікавило професійне навчання, адже він уже зрозумів, що освіта допоможе розвинути навички та самореалізуватись в обраній галузі.

Державна служба зайнятості організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця, для провадження підприємницької діяльності та самозайнятості з урахуванням побажань безробітних.

Опрацювавши з кар’єрним радником актуальні та перспективні вакансії хлопець заручився підтримкою роботодавця з сусіднього села щодо майбутнього працевлаштування та був направлений до навчального закладу Державної служби зайнятості Одеського центру професійно-технічної освіти за професією «Кухар», де зараз навчається. Здійснюючи контроль за проходженням навчального процесу фахівець філії в телефонному режимі поспілкувався з Павлом. Ось його враження: «Кожного дня в цьому навчальному закладі я переконуюсь, що не помилився у виборі професії. Навчання проходить дійсно цікаво та змістовно, багато практичних занять. До того ж, процес підкріплюється потужною матеріально-технічною базою та кваліфікованими майстрами».

Довідка: всього за направлення Черкаської районної філії ЧОЦЗ за 2019 рік 26 осіб пройшли професійне навчання в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, зокрема за такими професіями як «педикюрник», «електрогазозварник», «підприємницька діяльність», «озеленювач» та були успішно працевлаштовані.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості