Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В районній раді проведено нараду з працівниками виконавчого апарату

Сплановано роботу виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень

Цього дня проведено нарада з працівниками виконавчого апарату районної ради з актуальних питань сьогодення.

На початку наради голова ради Олексій Собко відмітив про перспективи формування об’єднаних територіальних громад. Зазначив, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей» перспективний план формування територій громад буде затверджуватися Кабінетом Міністрів України за поданням відповідної обласної державної адміністрації. Наголосив на тому, що головним в даному питання є те, щоб були враховані побажання та пропозиції безпосередньо самих громад, які пропонуються до об’єднання.

Обговорено також питання підготовки до заслуховування звітів фінансово-господарської діяльності організацій, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району за 2019 рік. Окреслено всі необхідні дії, які передують даному звітуванню.

Завідувачка сектором з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Ірина Гриценко розлого доповіла про виконання Плану заходів щодо запобігання корупційним та пов’язаних з корупцією правопорушенням у Черкаській районній раді за 2019 рік.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради