Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Гарантії в працевлаштуванні

Гарантії в працевлаштуванні

Житель с. Білозір’я, Пархоменко Іоанн звернувся до Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з метою пошуку вакансій електрогазозварника. У хлопця на той час був тільки середній рівень освіти, проте він мав навички зварювання завдяки його батькові, займався цим як хобі, але зрозумів що ця справа може приносити дохід. Відсутність освіти часто стає перешкодою на шляху до омріяної роботи, адже роботодавцю необхідно бути впевненим в кваліфікації потенційного працівника.

Можливості служби зайнятості дозволяють підвищити кваліфікацію, змінити професію або ж отримати свою першу професійну освіту. Навчальний процес здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Організовується під конкретні замовлення роботодавців, а це означає, що по його закінченню усі слухачі матимуть роботу. Тож, Іоанна було направлено на навчання до Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Після піврічного навчання, отримавши свідоцтво про здобуту професію «Електрогазозварник», молодий спеціаліст працевлаштований на одне з підприємств міста.

Зі слів Іоанна: «Навчання було дуже змістовним та цікавим, я зміг розширити свої та здобути нові знання, навички. Приємною була комунікація з викладачами та керівництвом закладу, які враховували всі наші зауваження та побажання щодо організації та наповнення навчання. Також корисним досвідом стала практика на одному з підприємств Одеси».

Довідка: У 2019 році за направленням Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості пройшли підвищення кваліфікації, професійну підготовку та перепідготовку 318 безробітних, з яких всі працевлаштовані.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості