Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Чемпіонат з боксу присвячений пам`яті Дмитра Темного, загинувшого в зоні проведення ООС

Чемпіонат з боксу присвячений пам`яті Дмитра Темного, загинувшого в зоні проведення ООС

Чемпіонат з боксу присвячений пам`яті Дмитра Темного, загинувшого в зоні проведення ООС

Черкаською районною дитячо-юнацькою спортивною школою «Мрія» спільно з Червонослобідською ОТГ, за участі заступника голови Черкаської обласної ради А.Сегеди та начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської районної державної адміністрації С.Бовта, в залі боксу «Ринг» проведено чемпіонат з боксу серед юнаків, присвячений пам`яті Дмитра Темного з Хацьок, який загинув в зоні проведення ООС. Відкриття змагань розпочалося з вшанування пам`яті Героїв хвилиною мовчання та звучання Гімну України.

У чемпіонаті взяли участь спортсмени відділення боксу ДЮСШ «Мрія» з с.Геронимівка, с.Руська Поляна, с.Свидівок, також боксери КДЮСШ «Вулкан», СК «Манеж» і звичайно господарі залу – боксери с.Червона Слобода.

Переможцями чемпіонату у різних вагових категоріях стали : Сухоніс Ярослав, Приходько Євгеній, Зібрук Богдан, Мяленко Роман, Приходько Даня, Тимошенко Назар, Половинка Дмитро, Тамаровський Віктор, Власов Дмитро, Шраменко Артур, Гребенюк Кирил, Бурячинський Назар, Кравченко Олександр, Распутько Максим, Возняк Дмитро, Скринський Андрій, Стельмашов Юрій.

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями Черкаської ДЮСШ «Мрія» та цінними подарунками від спонсора: USB колонками, аккумуляторами Power Bank та чашками.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради