Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На засіданні «круглого столу» обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю

На засіданні «круглого столу» обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю

Днями у приміщенні Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Забезпечення активної участі осіб з інвалідністю в житті суспільства» з метою привернення уваги до проблем зайнятості учасників АТО/ООС та людей з інвалідністю і забезпечення інклюзії і рівності в суспільстві.

Всього у заході взяли участь 7 організацій, серед яких представники Черкаської центральної районної лікарні, Управління праці та соціального захисту населення черкаської районної державної адміністрації, Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, МСЕК, Громадської організації «Об’єднання патріотичних сил», Черкаської районної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та Центру підтримки учасників АТО/ООС.

Обговорювалися проблемні питання у сфері зайнятості учасників бойових дій та людей з інвалідністю, які потребують спільного вирішення. Також розглядалась можливість надання допоміжних та підтримуючих зайнятість послуг, які можуть надавати зазначеним клієнтам служби зайнятості соціальні партнери.

Заступник директора філії Вікторія Огіренко під час виступу зазначила: «Фахівці служби зайнятості допомагають у пошуку роботи людям з інвалідністю, надають інформацію про вакансії, у разі потреби – організовують навчання, запрошують на семінари з різної тематики. Крім того, в перспективі планується введення спеціалізованого кар’єрного радника для надання послуг особам з інвалідністю з урахуванням їх індивідуальних особливостей, мотивації та потенціалу до працевлаштування. Активні заходи спрямовані на те, щоб клієнт відчув, що тут його розуміють і обов’язково допоможуть у підборі роботи».

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості