Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Декади зайнятості для учасників АТО/ООС та людей з інвалідністю

Декади зайнятості для учасників АТО/ООС та людей з інвалідністю

У рамках Декади зайнятості для учасників АТО/ООС та людей з інвалідністю 05.12.2019 в Черкаській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся тренінг для колишніх військових, що повернулись з зони бойових дій.

Мета тренінгу – сприяння адаптації демобілізованих ветеранів та професійна допомога у формуванні навичок саморегуляції емоційного стану. Захід провела заступник начальника Черкаського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Козієнко Наталія, яка ознайомила учасників із методами відновлення життєвих ресурсів особистості після дії стресових факторів. Одна з проведених практичних вправ – «Колесо балансу» – дозволила кожному учаснику більш цілісно поглянути на різні сфери власного життя та відкрити в собі можливості для розвитку. Крім того, розкрито тему впливу стресу на організм людини та його можливі психосоматичні прояви.

Директор філії Олександр Гриценко зазначив: «Увага до психологічного стану військового, що повернувся з зони бойових дій, є дуже важливою, адже травматичний стрес є одним з головних внутрішніх бар’єрів на шляху до адаптації в мирному житті. Це може бути причиною труднощів у пошуку роботи та закріпленні на робочому місці.»

Учасники тренінгу отримали позитивний досвід, корисну інформацію та практичні навички, які можуть застосувати в повсякденному житті.