Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Розпочато роботу постійних комісій районної ради перед черговою 39 сесією Черкаської районної ради

Розпочато роботу постійних комісій районної ради перед черговою 39 сесією Черкаської районної ради

Сьогодні під головуванням Романа Нікіцького відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування в повному складі, на якій розглянуто питання: про звернення депутатів Черкаської районної ради щодо завершення процесу створення Степанківської ОТГ; про дострокове припинення повноважень депутата Черкаської районної ради VII скликання Будяка І.О.; про внесення змін до Програми протидії тероризму на території Черкаського району на 2018-2022 роки.

На початку роботи до присутніх звернувся помічник начальника Управління з координації антитерористичної діяльності УСБ України в Черкаській області Олександр Олійник, який коротко ознайомив присутніх зі змінами до Програми протидії тероризму на території Черкаського району на 2018-2022 роки та запропонував дане питання внести на розгляд сесії районної ради.

Наступним розглянули питання про звернення депутатів Черкаської районної ради щодо завершення процесу створення Степанківської ОТГ, яке доповіла депутат районної ради Ганна Пантюхіна, зазначивши, що вирішення даного питання триває майже протягом року. Необхідно звернутися до ЦВК з проханням сприяти у завершенні виборчого процесу щодо приєднання територіальних громад сіл Голов’ятине, Гуляйгородок, Малий Бузуків Голов’ятинської сільської ради, села Залевки Залевківської сільської ради Смілянського району до Степанківської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаського району.

Розпочато роботу постійних комісій районної ради перед черговою 39 сесією Черкаської районної ради

Останнім розглянули питання про дострокове припинення повноважень депутата Черкаської районної ради VII скликання Будяка І.О.. На засіданні постійної комісії особисто депутат Черкаської районної ради VII скликання від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» Іван Будяк дав пояснення та аргументував свої дії з даного приводу.

Всі обговорені питання постійною комісією рекомендовані до розгляду на сесії районної ради.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради