Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено загальні збори повноважних представників регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад у Черкаській області

Проведено загальні збори повноважних представників регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад у Черкаській області

20 листопада 2019 року голова ради Олексій Собко брав участь у загальних зборах повноважних представників регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» у Черкаській області.

Головою загальних зборів було обрано голову обласної ради Анатолія Підгорного, який у подальшому вів засідання.

На запрошення повноважних представників регіонального відділення – голів районних рад участь у засіданні взяв голова облдержадміністрації Роман Боднар.

У ході роботи присутні розглянули низку питань щодо соціально-економічного розвитку районів та стану реалізації реформи децентралізації влади та місцевого самоврядування в Черкаській області, обговорили проблемні питання кожного району і шляхи їх реалізації, а також питання взаємодії органів місцевого самоврядування і виконавчої влади Черкащини, наповнення і використання місцевих бюджетів.

Потім було розглянуто організаційні питання.

Керуючись Статутом Асоціації, присутні на зборах обрали головою регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад в Черкаській області Анатолія Підгорного – голову обласної ради, який відповідно увійшов до складу Правління Асоціації.

Проведено загальні збори повноважних представників регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад у Черкаській області

Також з числа уповноважених представників органів місцевого самоврядування Черкаської області – членів Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування одноголосно обрано до складу Правління Української асоціації районних та обласних рад Валентину Любомську – голову Тальнівської районної ради.

Серед наступних питань – Ярослава Попка, голову Лисянської районної ради, обрано на постійній основі секретарем загальних зборів повноважних представників регіонального відділення.

Окрім того, присутні обрали делегатів – уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації на З'їзд Асоціації, дату проведення якого буде оголошено додатково.

На закінчення зборів голова обласної ради, голова регіонального відділення Асоціації в Черкаській області вручив відзнаки Асоціації голові Монастирищенської районної ради Миколі Орендарчуку та голові Христинівської районної ради Анатолію Бордуну.

За інформацією Черкаської обласної ради