Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Як протидіяти рейдерським схемам

Як протидіяти рейдерським схемам

Питання рейдерства стало одним із найболючіших для бізнесу. За різними оцінками, впродовж останніх шести років відбулося понад три тисячі захоплень. Зазвичай це зміна власника через підробку документів, через реєстраторів, яких не існує, або «дірки» у реєстрі.

На протидію діючих рейдерських схем Президент України Володимир Зеленський 22 липня 2019 року видав Указ №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству». Документ містить набір інструментів, що будуть впроваджені найближчим часом для належного захисту власників бізнесу та протидії позбавленню їх майнових прав.

Підпунктом 2 пункту 1 визначено завдання щодо забезпечення перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

Міськрайонне управління Держгеокадастру у м. Черкаси та Черкаському районі наголошує про необхідність виконання робіт з наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки, які сформовано до запровадження електронного Державного земельного кадастру та закликає власників та користувачів земельних ділянок перевірити наявність інформації в Державному земельному кадастрі за допомогою мережі інтернет за посиланням https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta та у разі відсутності інформації звернутись до Управління.

За інформацією Міськрайонного управління Держгеокадастру у м. Черкаси та Черкаському районі