Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З днем працівника соціальної сфери!

З днем працівника соціальної сфери!

Згідно з Указом Президента України у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери .

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, зігріває їх співчуттям і любов’ю, забезпечує надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, насамперед це пенсіонери та люди з обмеженими можливостями, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

 

З днем працівника соціальної сфери!

Повагу та шану до соціальних працівників з нагоди їх професійного свята засвідчували у Черкаському районі. В урочистостях взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Коваль та директор Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний.

Піклуючись про людину, її майбутнє, надаючи допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства, - звернувся з промовою Олексій Собко. Від щирого серця привітав із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму і милосердя. Відзначив, що праця соціальних працівників скромна і не завжди помітна, але сповнена душевного тепла і дуже важлива.

Висловив безмежну вдячність за подвижницькі зусилля. Побажав, щоб компетентність і працьовитість і надалі служили людям, а заслужена шана додавала сил і наснаги на нові здобутки.

Зі святом!

Голова районної ради О.Собко