Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Компенсація єдиного внеску – стимул до створення нових робочих місць

Компенсація єдиного внеску – стимул до створення нових робочих місць

Питання створення нових робочих місць в Україні не втрачає своєї актуальності, адже нові робочі місця – фундамент розвитку економіки кожної країни.

Сьогодні, вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження партнерських відносин служби зайнятості з роботодавцями. Тож, суттєвою підтримкою з боку центру зайнятості у напрямку збільшення кількості робочих місць для працевлаштування безробітних є компенсація фактичних витрат роботодавцям на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця.

Завдяки плідній співпраці з соціальними партнерами з початку 2019 року такою послугою скористалось 12 роботодавців Черкаського району які створили 27 нових робочих місць та працевлаштували на них осіб з числа безробітних громадян.

Яскравим прикладом успішної співпраці з місцевим роботодавцем можна відмітити підприємство ТОВ «Євровудекс», яке знаходиться в с. Кумейки та займається пріоритетним видом діяльності, а саме «Лісозаготівлі». Підприємство протягом 7 років займає провідні позиції на ринку України серед виробників та оптових продавців як деревини, так і виробів з дерева. До переліку продукції компанії входять: піддони дерев`яні, пиломатеріали обрізні (брус, доска), погонажні вироби (вагонка, лежак, налічник, притворна планка уголок, трапик, плінтус).

За сприяння служби зайнятості протягом 2018 - 2019 року 14 безробітних працевлаштовані на підприємство з наданням компенсації фактичних витрат на сплату єдиного внеску, за такими посадами: начальник відділу транспорту, заточувальник деревообробного інструменту, рамник, сортувальник матеріалів та виробів з деревини, підсобний робітник.

Колишні безробітні на сьогодні мають постійну роботу та гідну заробітну плату, а завдяки підтримці служби зайнятості, роботодавцю вдалося зменшити податкове навантаження.

«Співпраця з роботодавцями у напрямі працевлаштування безробітних шляхом надання компенсації продовжуватиметься й надалі, оскільки даний вид послуг - не лише крок уперед у зміцненні взаємовідносин служби зайнятості з роботодавцями, а й стимул до створення нових робочих місць» - зазначив директор Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості