Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено нараду з сільськими головами та сільськими головами об’єднаних територіальних громад

Проведено нараду з сільськими головами та сільськими головами об’єднаних територіальних громад

Цього дня в сесійній залі Черкаської районної ради проведено нараду з сільськими головами та сільськими головами об’єднаних територіальних громад за участю працівників районної ради, райдержадміністрації, представників Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату, Черкаського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області».

Заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк спільно з головою районної ради Олексієм Собком звернулися до присутніх з рядом питань, які на сьогодні є пріоритетними і вимагають концентрації зусиль для їх вирішення.

Першим до сільських голів звернувся військовий комісар Ігор Малимон, який коротко доповів про проведення осіннього призову 2019 року військовозобов’язаних для проходження строкової військової служби в Збройних Силах України. Наголосив на тому, що в Білозірській, Думанецькій, Кумейківській, Леськівській, Чорнявській сільських радах на низькому рівні проходить робота щодо залучення військовозобов’язаних до строкової військової служби. Попросив сільських голів внести пропозиції щодо покращення ситуації в даному питанні. Відмітив, що завжди готовий спільно з представниками сільських рад працювати з населенням по роз’ясненню, агітації щодо проходження строкової військової служби, адже значна частина жителів району недостатньо володіє інформацією про військову службу, люди з побоюванням ставляться до цього питання.

Проведено нараду з сільськими головами та сільськими головами об’єднаних територіальних громад Проведено нараду з сільськими головами та сільськими головами об’єднаних територіальних громад

Наступним, не менш важливим, розглянули питання ремонту доріг у Черкаському районі. Начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня доповів присутнім про вже проведені ремонти на дорогах загального користування місцевого значення в межах Черкаського району. Сільські голови погодили завершення ремонтних робіт, які проводила підрядна організація ТОВ «Веларм» на дорогах загального користування місцевого значення Р 10 - Думанці – Куликівка – Жаботин – Михайлівка, Хрещатик – Тубільці - Р 10, Степанки – Вергуни – Чорнявка – /Р-10/, Первомайське – Березняки – /Р-10/, Р 10 - Думанці – Куликівка – Жаботин – Михайлівка.

Поряд з цим велике незадоволення та занепокоєння представники громад висловили на адресу підрядника ТОВ «Главшляхбуд», яке виконує роботи з низькою якістю, з порушенням термінів виконання та недотриманням повноти виконання робіт, передбачених відповідною проектно-кошторисною документацією. Одним з основних недоліків у роботі зазначеної організації є відсутність облаштування обочини після укладання асфальтного покриття, в результаті чого кромка дороги обвалюється і результати роботи сходять нанівець.

За словами представника державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» Артема Фіалковського постійно проводиться інспектування, обстеження доріг, де проводить ремонти ТОВ «Главшляхбуд», відмічаються недоліки, внаслідок чого надаються зобов’язання цій організації на виправлення недоліків та накладаються відповідні штрафні санкції. В свою чергу голова ради Олексій Собко поцікавився, як можна виправити ситуацію, щоб зазначені організації не перемагали у відповідних тендерах.

Проведено нараду з сільськими головами та сільськими головами об’єднаних територіальних громад

Представник державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» Артем Фіалковський повідомив, що раніше в тендерних процедурах до уваги брали найнижчу ціну послуги, яку може надати організація, а зараз іде напрацювання, щоб в тендерні процедури включили бальну систему за повноту та якість виконання ремонту доріг, що унеможливить перемагати у тендері малоефективним підрядним організаціям.

Плануючи роботу наперед, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк підняв ще одне важливе питання - це утримання доріг в зимовий період. Порадив сільським головам завчасно передбачити хто буде займатися утриманням доріг в зимовий період, якою технікою будуть проводитись роботи, наявність паливно-мастильних матеріалів і так далі. Наголосив на тому, що в області на сьогодні є складна ситуація з діяльністю ДП «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР» ВАТ «ДАК «АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ»», яке перемогло у тендері на утримання доріг загального користування місцевого значення Р- 10 в зимовий період.

Представник державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» Артем Фіалковський повідомив, що, враховуючи дану ситуацію, зараз іде процес розірвання відповідного договору з ДП «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР» ВАТ «ДАК «АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ»» та буде проведено новий тендер, але на все це потрібен час.

На завершення до учасників наради з питаннями реєстрації актів цивільного стану, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», звернулася начальник Черкаського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Ліна Тихопій.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради