Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Працівники виконавчого апарату районної ради зібралися на нараду

Працівники виконавчого апарату районної ради зібралися на нараду

Цього дня голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено заходи, які відбулися на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради зазначив про проведені, на минулому тижні, ряд робочих зустрічей з різних актуальних питань сьогодення району. Зокрема, керівництво районної ради взяло участь 17 жовтня 2019 року у святковому богослужінні в храмі Пресвятої трійці в селі Червона Слобода, яке очолив Владика Афанасій Шкурупій. Цього ж дня голова ради Олексій Собко взяв участь у нараді з заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким та уповноваженим із земельних питань Романом Лещенком в межах програми «Діалоги про Україну» обговоривши земельні нововведення. В п’ятницю Олексій Петрович взяв участь у роботі тридцять другої сесії Черкаської обласної ради. В суботу заступник голови районної ради Сергій Степанюк вітав працівників Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості з 40-річчям діяльності організації. Відмітив про змістовну та зворушливу програму підготовлену працівниками Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості та Мошнівського будинку культури. На православне свято Покров Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії місто Чигирин 14 жовтня 2019 року приймало учасників обласних заходів з нагоди Дня захисника України. Черкаський район представляла Дубіївська громада, яка зайняла 2 місце по вправності готувати козацький куліш та кашу.

Одним із головних питань сьогодення було обговорено початок опалювального сезону комунальним підприємством теплових мереж Черкаського району.

Окремо обговорено питання комунальної власності та діяльності комунальних підприємств Черкаської районної ради.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради