Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В селі Свидівок вітали працівників освіти з професійним святом

В селі Свидівок вітали працівників освіти з професійним святом В селі Свидівок вітали працівників освіти з професійним святом

Із золотою осінню приходить до нас свято – День працівників освіти. Кожен із нас дотичний до святкування, адже всі ми отримували знання в школі, у вищих навчальних закладах. Кожен із нас пам’ятає свого першого вчителя, улюбленого педагога, котрі були нам порадниками, наставниками, людьми, що вели у прекрасний, незвіданий світ знань. А хтось нині сам навчає та виховує молоде покоління, передає свій професійний досвід, набуті знання, вміння, навички, а це – важка та відповідальна праця.

Цього дня в Свидівоцькому будинку культури проведено районні заходи з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, що в Україні традиційно відзначаються в першу неділю жовтня. В урочистостях взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Григорчук, Свидівоцький сільський голова Світлана Вовк.

В селі Свидівок вітали працівників освіти з професійним святом В селі Свидівок вітали працівників освіти з професійним святом

Розпочалися вони з яскравого хореографічного дарунку, танцем, піснею, вокалом колективів художньої самодіяльності Свидівоцького будинку культури.

З вітальним словом до присутніх в залі звернувся голова ради Олексій Собко, який зазначив, що на освітян покладено надзвичайно відповідальне й почесне завдання – навчання і виховання молодого покоління, формування нової генерації громадян. Саме вони передають молоді свої знання і навички, духовні цінності та національні традиції, свою енергію до творення й розбудови незалежної Української держави.

Висловив від депутатського корпусу районної ради, від себе особисто щиру вдячність за невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Щиро побажав освітянам міцного здоров'я, витримки, довгих та щасливих років життя, вагомих здобутків на професійній ниві, життєвого оптимізму та впевненості у завтрашньому дні.

До присутніх освітян з вітальним словом також звернулися заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Григорчук та Свидівоцький сільський голова Світлана Вовк.

В селі Свидівок вітали працівників освіти з професійним святом В селі Свидівок вітали працівників освіти з професійним святом

Кращим працівникам освіти району були вручені почесні грамоти Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації.

По завершенню урочистої частини учасники заходу мали змогу переглянути змістовний концерт.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради