Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Невипадковий вибір професій

Невипадковий вибір професій

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці в майбутньому, кар′єрне зростання. Ігнорувати серйозність цього кроку в житті не варто, тому фахівці з профорієнтації Черкаської районної філії ЧОЦЗ під час заходів розповідають школярам як не помилитись та обрати саме свою професію.

Випускники при виборі професії дуже часто допускають помилки: поділяють професії на “престижні” й “непрестижні”; ототожнюють навчальний предмет з професією; переносять ставлення до людини – представника професії на саму професію; обирають професію під чиїмсь впливом; мають застарілі уявлення про характер праці у сфері матеріального виробництва.

Тому, аби допомоги краще зрозуміти себе та зробити свідомий вибір професійної діяльності, минулого року службою зайнятості було запроваджено профорієнтаційну платформу – «Моя професія: консультаційна мережа».

«Перевага даного онлайн-сервісу в доступності – діти можуть зареєструватися, отримати персональний код та безкоштовно, не виходячи з дому пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності. З початку функціонування платформи 164 особи, зареєстровані фахівцями філії пройшли тестування, з них 75% - це учні», – зазначає директор Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олександр Гриценко.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості