Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено зустрічі з народними депутатами України Олександром Скічком та Олександром Завітневичем

Проведено зустрічі з народними депутатами України Олександром Скічком та Олександром  Завітневичем

Вчора з робочим візитом відвідав село Мошни народний депутат України, обраний по мажоритарному виборчому округу № 197, Олександр Скічко (фракція політичної партії "Слуга народу").

Сторони погодили дорожню карту взаємовідносин місцевої громади і депутата Верховної Ради України, яка покликана допомогти у вирішенні нагальних проблем життєдіяльності на місцях.

Дотримав Олександр Скічко і даної ним раніше обіцянки, та спільно з очільниками Черкаського району Олексієм Собком та Петром Коренюком, Мошнівським сільським головою Богданом Шкарбутою, депутатами Черкаської районної ради Володимиром Шимановським і Олександром Муцалхановим відвідав колективи Черкаської районної лікарні с. Мошни і Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Народний депутат розповів колективам закладів медицини та освіти про здобутки партії "Слуга народу" у Верховній раді України, зокрема зняття депутатської недоторканості, прийняття закону про імпічмент Президента України та ін., ознайомився із проблемами, які доводиться вирішувати при організації роботи, утриманні приміщень, забезпеченні діяльності закладів, та отримав письмові звернення керівників школи та лікарні, що заздалегідь були підготовлені з надією на майбутнє вирішення за сприяння новообраного депутата.

Сьогодні в районну раду завітав народний депутат України дев’ятого скликання, член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Завітневич Олександр Михайлович, який обораний по багатомандатному виборчому округу від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ". До обрання народним депутатом України Олександр Михайлович працював на посаді директора ТОВ "Смілянський Ливарний Завод".

Проведено зустрічі з народними депутатами України Олександром Скічком та Олександром  Завітневичем

Метою зустрічі було, в першу чергу, познайомитися з Олександром Михайловичем, представником Черкащини у Верховній Раді України, налагодити ділові стосунки та контакти, відшукати шляхи та напрямки співпраці між представниками найвищого законодавчого органу та представниками місцевого самоврядування, а також конкретно визначити декілька основних, глобальних проблем сьогодення району та по можливості їх вирішити.

В спілкуванні з народним депутатом України взяли участь голова ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Яріш, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Черкаська центральна районна лікарня» Микола Гуськов, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ганна Пантюхіна, сільські голови та сільські голови територіальних об’єднаних громад.

Проведено зустрічі з народними депутатами України Олександром Скічком та Олександром  Завітневичем

На початку зустрічі голова ради Олексій Собко представив персонально кожного учасника зібрання, коротко надав загальну інформацію про Черкаський район та запросив до слова народного депутата України Олександра Завітневича.

Звертаючись до присутніх Олександр Михайлович повідомив, що Черкащина для нього знайома, адже він 11 років тому збудував у м. Сміла ливарний завод, але безпосередньо конкретні проблеми Черкаського району йому не відомі. Відмітив, що всіх проблем одночасно вирішити не можливо тому запропонував зосередитись на глобальних двох трьох питаннях, в яких можна буде розібратися та мати позитивний результат. Також наголосив на тому, що коли є питання, які не потребують додаткових коштів, розроблення відповідної документації, чи погодження то ці питання більш реально вирішити, не витрачаючи багато часу.

Одну із глобальних проблем району, вирішення якої підтримали майже всі присутні, озвучив головний лікар комунального некомерційного підприємства «Черкаська центральна районна лікарня» Микола Гуськов, який попросив посприяти у завершенні будівництва частини приміщення Черкаської центральної районної лікарні, адже склопакети вже вставлені, опалення проведено і введення в дію зазначених приміщень дасть змогу підвищити якість та об’єми надання медичних послуг жителям району. Вартість робіт по завершенню будівництва частини приміщення Черкаської центральної районної лікарні складає 19 мільйонів 178 тисяч гривень.

Інше не менш важливе питання озвучив Дубіївський сільський голова Олександр Кривошея, який повідомив про нагальну необхідність ремонту державної дороги через Дубіївку. На автодорозі державного значення Т24-08 Шевченкове–Городище–/Н-16/ обсяг ямковості досить значний. Нею з військових частин, розташованих в адмінмежах Дубіївської сільської ради, відбувається постійне перевезення небезпечних вантажів. Покращити стан дорожнього покриття традиційними аварійними технологіями через суцільні руйнування неможливо. Майже кожен із присутніх мав можливість звернутися до Олександра Михайловича з своїми важливими питаннями, одними з яких були відновлення роботи заводу по виготовленню торфобрикету в селищі Ірдинь та будівництво сміттєпереробного заводу, які озвучив сільський голова Білозірської об’єднаної територіальної громади Володимир Міцук.

Проведено зустрічі з народними депутатами України Олександром Скічком та Олександром  Завітневичем

Підсумовуючи народний депутат України Олександр Завітневич відмітив про високу активність сільських голів, небайдужість до своїх громад та проблем жителів району, пообіцяв по можливості допомогти у вирішенні піднятих проблем та додатково зустрітися в двадцятих числах жовтня цього року.

В свою чергу голова ради Олексій Собко подякував Олександру Михайловичу за налагодження тісної співпраці по вирішенню проблем сьогодення, за згоду та бажання спілкуватися з представниками громад Черкаського району, за відстоювання та лобіювання інтересів саме жителів Черкащини.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради