Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено нараду з виконавчим апаратом Черкаської районної ради

Проведено нараду з виконавчим апаратом Черкаської районної ради

З метою координації дій та планування роботи голова районної ради Олексій Собко за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату провів нараду, на якій обговорено заходи, які відбулися на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради повідомив про участь у координаційній нараді голови Черкаської облдержадміністрації Ігоря Шевченка з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, головами райдержадміністрацій, районних рад, міськими головами, головами об’єднаних територіальних громад, де розглянули питання: про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до опалювального сезону 2019/2020 року та про виконання місцевих бюджетів області, врегулювання проблемних питань у бюджетній сфері та формування бюджету 2020 року.

Враховуючи актуальність, першочергово на нараді було розглянуто питання продовження капітального ремонту зовнішніх мереж теплопостачання на території Черкаської районної лікарні с. Мошни. Відмічено про те, що на сьогодні вже демонтовано старі труби, сьогодні заплановано підсипка піску для укладки та монтажу нових труб мережі теплопостачання. Дано доручення головному спеціалісту сектору з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Руслану Яковлеву про щоденний контроль за проходженням ремонтних робіт в зазначеній установі.

Також обговорено питання підготовки до опалювального сезону 2019/2020 року комунального підприємства теплових мереж Черкаського району та господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради. За інформацією головного спеціаліста сектору з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлева зазначені підприємства в цілому готові до опалювального сезону 2019/2020 року. Обговорено питання діяльності комунальних підприємств Черкаської районної ради.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради