Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На нараді розглянуто ряд питань сьогодення

На нараді розглянуто ряд питань сьогодення

Цього дня заступник голови районної ради Сергій Степанюк провів апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату, на якій обговорено роботу на поточному тижні.

На початку наради заступник голови районної ради зазначив, що на минулому тижні відбулося ряд робочих зустрічей з різних актуальних питань сьогодення району. Зокрема, відбулася зустріч з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с. Мошни» Черкаської районної ради Іващук Л. М., на якій було дано відповідні пояснення щодо ситуації, яка склалася з проведенням капітального ремонту зовнішніх мереж теплопостачання на території Черкаської районної лікарні с. Мошни Черкаського району. За результатами спільної роботи домовлено з керівництвом приватного підприємства Будівельно-Виробнича Фірма «Черкаси» з 16 вересня 2019 року продовжити відповідні ремонтні роботи. В частині контролю заступником голови районної ради Сергієм Степанюком на цьому тижні заплановано робочу поїздку до комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с. Мошни» Черкаської районної ради з оглядом на місці продовження ремонтних робіт.

Також було відмічено про змістовно підготовлені змагання: богатирські ігри Черкаського району, фінал Чемпіонату району з міні-футболу та відкритий Кубок ДЮСШ «Мрія» з міні-футболу серед юнаків, присвячених Дню фізичної культури і спорту, які відбулися 15 вересня 2019 року в селі Будище, але на жаль учасників змагань було досить мало.

Протягом наради обговорено питання діяльності комунальних підприємств Черкаської районної ради. Окремо розглянули питання діяльності комунального підприємства теплових мереж Черкаського району в ракурсі підготовки до початку опалювального сезону. Акцентовано увагу на його важливість та постійний контроль за процесом виконання даного питання.

Проведено аналіз основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

По закінченню наради заступником голови районної ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради