Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівництво району провело робочу поїздку до Черкаської районної лікарні с. Мошни

Керівництво району провело робочу поїздку до Черкаської районної лікарні с. Мошни

Вчора голова районної ради Олексій Собко спільно з заступником голови райдержадміністрації, головою постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики Петром Коренюком, за участю депутатів районної ради Олександром Муцалхановим, Володимиром Шимановським та Мошнівським сільським головою Богданом Шкарбутою провели робочу поїздку до комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с. Мошни» Черкаської районної ради.

Основною метою робочої поїздки було ознайомлення на місці з станом підготовки закладу до опалювального сезону та конкретної ситуації щодо ходу робіт по капітальному ремонту зовнішніх мереж теплопостачання на території Черкаської районної лікарні с. Мошни.

На початку зустрічі головний лікар комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с. Мошни» Черкаської районної ради Любов Іващук ознайомила учасників робочої поїздки з станом робіт по капітальному ремонту зовнішніх мереж теплопостачання безпосередньо на території лікарні. З огляду було виявлено, що із запланованих робіт, відповідно до проектно-кошторисної документації, було лише розкопано стару мережу теплопостачання та завезено відповідні труби довжиною 736 метрів. Інші роботи, передбачені проектно-кошторисною документацією, не проведені.

Керівництво району провело робочу поїздку до Черкаської районної лікарні с. Мошни Керівництво району провело робочу поїздку до Черкаської районної лікарні с. Мошни

На запитання керівництва району та депутатів районної ради, чому на сьогодні склалася така проблемна ситуація з капітальним ремонтом зовнішніх мереж теплопостачання на території Черкаської районної лікарні с. Мошни, чому до цього часу не повідомлялося районну раду, райдержадміністрацію про відсутність робіт головний лікар Любов Іващук зазначила, що кожного дня спілкувалася з керівником приватного підприємства Будівельно-Виробничої Фірми «Черкаси» Олександром Кравцовим, який лише на словах обіцяв роботу.

Під час детального та широкого обговорення піднятої проблеми учасниками робочої поїздки розглядалися варіанти виходу з кризової ситуації, яка склалася з капітальним ремонтом зовнішніх мереж теплопостачання на території Черкаської районної лікарні с. Мошни.

Керівництво району провело робочу поїздку до Черкаської районної лікарні с. Мошни

За підсумками робочої поїздки головою районної ради Олексієм Собком дано відповідні доручення головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Черкаська районна лікарня с. Мошни» Черкаської районної ради Любов Іващук, одне з яких - активізувати роботу по підготовці до опалювального сезону 2019-2020 років, в тому числі в частині відновлення робіт щодо капітального ремонту зовнішніх мереж теплопостачання на території Черкаської районної лікарні с. Мошни Черкаського району, надавши графік закінчення ремонтних робіт, підписаний сторонами договору підряду № 3 від 11 грудня 2018 року.

Для контролю за вирішенням зазначеної проблеми учасники робочої поїздки домовилися зустрітися на території Черкаської районної лікарні с. Мошни 13 вересня 2019 року.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради