Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Важливі питання розглянули на нараді з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад

Важливі питання розглянули на нараді з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад

З метою вирішення нагальних питань сьогодення відбулася нарада з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад, яку провели заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк та голова районної ради Олексій Собко. На нараду були запрошені керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій.

Першим розглянули питання про підготовку до проведення тактико-спеціального антитерористичного навчання на об’єкті підвищеної безпеки – військовій частині А 3177 з 10 по 13 вересня 2019 року. До учасників наради звернувся консультант начальника Управління Служби безпеки України в області по взаємодії з питань антитерористичної діяльності Микола Чиж, який відмітив, що штаб проведення навчань буде розміщено на території Дубіївської сільської ради. Відмітив про значну кількість учасників даного заходу та їх взаємодію під час проходження навчання.

Важливі питання розглянули на нараді з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад Важливі питання розглянули на нараді з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад

В свою чергу заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк запропонував до активної фази навчань залучати всіх сільських голів та голів ОТГ, а не лише тих сіл, які прилеглі до села Дубіївка.

Про підготовку до проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року доповів військовий комісар Черкаського об’єднаного міськрайонного військового комісаріату Ігор Малимон, який наголосив на серйозному та відповідальному ставленні до даного питання. Навів перелік сільських рад, які належним чином віднеслися до виконання даного завдання, а також ті сільські ради, які поверхово провели оповіщення призовників. Зокрема, Думанецька сільська рада навіть повернула до військкомату списки призовників, нібито робота виконана, але як наголосив Ігор Іванович, оповіщення громадян до призову на строкову військову службу буде здійснюватися протягом жовтня – грудня цього року.

Важливі питання розглянули на нараді з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот коротко доповіла про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 8 місяців 2019 року, зокрема відмітила, що власні доходи загального фонду місцевих бюджетів району становили 57,6 млн. грн., що на 12,8 відсотків, або на 6,5 млн. грн., більше ніж за відповідний період 2018 року. Затверджені сільськими радами завдання з доходів загального фонду виконано лише на 97 відсотків, до плану не надійшло 0,7 млн. грн.

З 11 сільських рад - 7 не забезпечили виконання затверджених показників на загальну суму 1,7 млн. грн., із них: Байбузівська – 238,5 тис. грн., Думанецька – 124,1 тис. грн., Кумейківська – 18,3 тис. грн., Мошнівська – 214,7 тис. грн., Софіївська – 379,0 тис. грн., Чорнявська – 114,3 тис. грн. та Яснозірська – 573,5 тис. грн..

Важливі питання розглянули на нараді з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад

За 8 місяців цього року до місцевих бюджетів району надійшло 9,0 млн. грн. плати за землю, що на 6 відсотків, або на 0,6 млн. грн. менше надходжень до відповідного періоду 2018 року. Основною причиною є зменшення надходження орендної плати від СТОВ «Іскра» та ТОВ «Пономар» на суму близько 1,0 млн. грн..

З питанням про підготовку об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до опалювального сезону 2019/2020 року до учасників наради звернувся начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який звернув увагу сільських голів на паспорта готовності об’єктів до опалювального сезону.

Важливі питання розглянули на нараді з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад

Також було розглянуто ряд важливих питань, а саме: - про транспортування неідентифікованих тіл померлих з місць виявлення на території району; - про проведення енергоаудитів об’єктів бюджетної сфери; - про формування переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення для проведення ремонтних робіт у 2020 році; - про впорядкування несанкціонованих сміттєзвалищ та організації полігонів твердих побутових відходів відповідно до законодавства; - про вимоги щодо утилізації відходів тваринного походження на території району; - про виявлення та проведення роботи з підприємствами, що здійснюють свою діяльність без реєстрації та дозвільних документів, з метою приведення дозвільної документації у відповідність до чинного законодавства; - про проведення грейдерування узбіч перед початком розробки проектної документації на ремонт автомобільних доріг; - про організацію пільгового перевезення громадян у 2020 році; - про співфінансування «Районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2021 роки»; - про організацію та проведення у районі богатирських ігор та районного військово-спортивного патріотичного табору «Доброволець-2019»; - про створення та функціонування служб у справах дітей в об’єднаних територіальних громадах; - про фінансування робіт щодо впорядкування архівної документації відділу освіти райдержадміністрації з кадрових питань (особового складу).

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради