Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Святкові вітання діткам з нагоди Дня знань

Святкові вітання діткам з нагоди Дня знань

У Черкаському районі вже понад 10 років є добра традиція напередодні Дня знань організовувати свято для діток з багатодітних родин, діток-сиріт та діток з інвалідністю. Саме сьогодні таке свято відбулося в актовій залі Черкаської районної ради.

 

 

Святкові вітання діткам з нагоди Дня знань

Головним ініціатором цих заходів залишається голова районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей з інвалідністю Ніна Вурсіченко.

Привітали діток та вручили подарунки, які будуть підмогою зібрати до школи діток з найменш соціально захищених родин голова Черкаської районної ради Олексій Собко та заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Петро Коренюк.

Підтримку в організації свята та придбанні рюкзаків, канцелярських приладів, зошитів та щоденників здійснили депутати Черкаської районної та обласної рад, районна державна адміністрація, виділивши кошти з бюджету. Завдяки багатодітним родинам Руслана, Ярослава та Петра Пшиченків зі Сполучених Штатів Америки, волонтерам з МГО «Сини Черкащини» та ТОВ «Буассон Еліт» Бельведер Груп»» організовано солодкий стіл, придбані та вручені продуктові набори .

Святкові вітання діткам з нагоди Дня знань

Святкову програму та музичний супровід забезпечував відділ культури і туризму Черкаської районної державної адміністрації.