Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Розпочато засідання постійних комісій перед черговою сесією районної ради

Розпочато засідання постійних комісій перед черговою сесією районної ради

Цього дня постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів під головуванням Анатолія Маринчака провела своє засідання та заслухала ряд питань, які пропонуються до розгляду на черговій сесії Черкаської районної ради 08 серпня 2019 року.

На початку засідання голова постійної комісії Анатолій Маринчак повідомив, що на комісію внесено ряд питань з порушенням терміну подачі документів відповідно до статті 18 Регламенту Черкаської районної ради. Одноголосно було підтримано їх включення до порядку денного засідання комісії з метою розгляду та прийняття відповідних рекомендацій.

Головний спеціаліст міськрайонного управління у Черкаському районі та м. Черкасах Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Віталій Ткалич коротко доповів присутнім питання про встановлення меж населених пунктів сіл Степанки та Бузуків Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області та про встановлення меж населеного пункту села Хацьки Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області. Наголосив на тому, що дане питання викликане в першу чергу тим, що при встановленні меж населених пунктів змінюється нормативна грошова оцінка земельних ділянок, за рахунок якої збільшуються надходження коштів до місцевих бюджетів.

Розпочато засідання постійних комісій перед черговою сесією районної ради

В результаті обговорення, питання одноголосно були підтримані членами комісії та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради.

Про Програму боротьби з амброзією полинолистою у Черкаському районі на 2019-2021 роки доповідав начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Данилішин, який коротко ознайомив присутніх з метою та завданнями Програми.

Під час обговорення Програми боротьби з амброзією полинолистою у Черкаському районі на 2019-2021 роки голова постійної комісії Анатолій Маринчак зауважив, що проблема з амброзією полинолистою є актуальною, але відмітив, що на сьогодні відсутній механізм контролю та відповідного покарання за утримання сільськогосподарських угідь засмічених бур’янами. Необхідно звернути на це увагу та передбачити відповідні заходи. Члени комісії одноголосно рекомендували внести дане питання на розгляд сесії районної ради.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради