Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Що таке індивідуальний план надання послуг та для чого він потрібен?

Що таке індивідуальний план надання послуг та для чого він потрібен?

В рамках інновацій в роботі служби зайнятості та у зв’язку з набранням з 01.01.2019 р. чинності нового Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу введений інститут кар’єрних радників. Ці зміни, закономірно, викликають у наших клієнтів додаткові питання, в тому числі і юридичного характеру.

Хто такий кар’єрний радник? Цей фахівець працює з кожним клієнтом окремо, враховуючи індивідуальні потреби клієнта, його рівень професіоналізму, ступінь трудової мотивації та мобільність. Він зможе побачити перешкоди, які стоять перед клієнтом в момент працевлаштування, допоможе подолати їх та підвищити конкурентоспроможність на ринку праці. Ця особа буде вашим помічником щоразу, коли б ви не повернулися до служби зайнятості.

В спільному пошуку роботи кар’єрним радником та пошукачем роботи значне місце займає індивідуальний план надання послуг, який складається за результатами первинного профілювання. Укладення цього документа впливає на те, чи буде особа перебувати на обліку. Адже при відмові від підписання припиняється облік особи, яка шукає роботу.

В індивідуальному плані надання послуг зазначається комплекс заходів, які мають вжити кар’єрний радник та особа, яка шукає роботу, строки та періодичність їх надання, зобов’язання сторін щодо виконання цього плану.

Цей документ складається в двох примірниках, один з яких видається особі, яка шукає роботу. На прийомі в службі зайнятості кар’єрний радник заповнює бланк завданнями, необхідними для працевлаштування, а на наступному прийомі ставиться відмітка про виконання. Тому індивідуальний план потрібно брати з собою на кожен прийом до фахівця. План віддається на руки особі насамперед для самоконтролю строків виконання та розуміння змісту завдань.

За спільною згодою кар’єрного радника та особи, яка шукає роботу, строк надання послуг згідно з індивідуальним планом надання послуг може бути змінено, а завдання і заходи відкореговано та уточнено відповідно до індивідуальних потреб клієнта.

Тому, індивідуальний план працевлаштування – важливий інструмент, який сприяє усвідомленню особами, які шукають роботу відповідальності за власне працевлаштування та розумінню того, що тільки послідовними кроками можна досягти поставленої цілі.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості