Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено чергову нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради

Проведено чергову нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради

Цього дня голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено заходи, які відбулися на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради зазначив про проведені, на минулому тижні, ряд робочих зустрічей з різних актуальних питань сьогодення району.

Голова ради Олексій Собко зауважив на проведені в Черкаському районі дня голосування 21 липня 2019 року на позачергових виборах до Верховної Ради України. Відмітив на дотриманні чинного законодавства всіх суб’єктів виборчого процесу та виконанні передбачених законами вимог та повноважень. В цілому вибори в Черкаському районі проведені на належному рівні.

Додатково обговорено питання до проекту порядку денного чергової сесії районної ради. Детально розглянуто проекти рішень районної ради, які вже розміщені на сайті районної ради в рубриці «Матеріали до чергової сесії» та інші матеріали.

Окремо обговорено питання комунальної власності. Наголошено на виконанні вже прийнятих рішень районної ради. Враховуючи зазначене, було дано доручення завідувачу сектору з питань юридичного забезпечення та управління майном спільної власності Ірині Гриценко щодо посилення контролю за виконанням рішень районної ради, особливо з питань, які стосуються комунальної власності.

Обговорено питання діяльності комунальних підприємств Черкаської районної ради.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради