Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Вітали випускників Університету III віку в селі Степанки

Вітали випускників Університету III віку в селі Степанки Вітали випускників Університету III віку в селі Степанки

11 липня 2019 року в селі Степанки отримали сертифікати про закінчення курсу навчання за програмою «Комп’ютерних знань» в Університеті III віку 20 випускників, жителів сіл Степанки, Хацьки та Бузуків Степанківської об’єднаної територіальної громади.

До випускників на свято завітали голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації Руслан Чикало, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації Олег Шимчук, сільський голова Степанківської ОТГ Ігор Чекаленко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний та директор благодійної організації «ФОНД РОДИНИ НЕЧИТАЙЛО» Вікторія Миколаюк.

Університет третього віку в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району працює з 2014 року. Під час організації надання послуг в залежності від потреб слухачів за цей час було утворено відповідні факультети: інформаційний, прикладного мистецтва, здорового способу життя, гармонійного розвитку (психологічний), краєзнавства та мистецтва, акторський та комп’ютерних технологій.

Вітали випускників Університету III віку в селі Степанки Вітали випускників Університету III віку в селі Степанки

За період існування в Університеті третього віку навчалось 250 осіб. Послугою охоплено 10 сіл: Байбузи, Білозір’я, Будище, Мошни, Руська Поляна, Софіївка, Свидівок, Степанки, Худяки, Яснозір’я. Сертифікати про закінчення факультетів отримало 153 студента. Протягом 2019 року в Черкаському районі функціонує 2 факультети Університету III віку та 2 клуби за інтересами.

В с. Степанки функціонує факультет «Комп’ютерних технологій», де отримали сертифікати про закінчення курсу навчання 20 студентів від 55 до 72 років. Заняття проходять в приміщенні Степанківської сільської ради, яке обладнане для даного напрямку навчання.

В Будинку культури с. Худяки відкритий факультет «Акторське мистецтво», до якого зараховано 18 слухачів.

З 2014 року продовжує функціонувати клуб за інтересами в с. Свидівок «Промінь надії», в який зараховано 10 осіб та клуб за інтересами «Надвечір’я» в селі Байбузи, який відвідує 12 осіб.

Вітали випускників Університету III віку в селі Степанки

Слухачами курсу можуть бути люди похилого віку, що мають освіту будь-якого рівня, та зацікавлені брати участь в освітніх програмах.

У вітальному слові Валерій Вишиваний зазначив, що завдяки плідній співпраці з благодійною організацією «Фонд Родини Нечитайло» та Степанківською обєднаною територіальною громадою сьогодні маємо перших випускників за програмою «Комп’ютерних знань» в селі Степанки. Побажав всім міцного здоров’я, щастя та сімейного благополуччя.

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко наголосив на тому, що освіта, яку отримали випускники Університету третього віку, в першу чергу розширює можливості для спілкування, надає широкий простір для самореалізації, а головне - сприяє натхненню до дій у такому поважному віці. На завершення подякував директору благодійної організації «ФОНД РОДИНИ НЕЧИТАЙЛО» Вікторії Миколаюк за тісну співпрацю з Степанківською громадою, благодійну допомогу та побажав всім міцного здоров’я, добра і злагоди.

Зі словами привітань та побажань до присутніх також звернулися заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, сільський голова Степанківської ОТГ Ігор Чекаленко та директор благодійної організації «ФОНД РОДИНИ НЕЧИТАЙЛО» Вікторія Миколаюк. Відмітили про корисність даної справи та бажання, навіть у такому поважному віці, йти в ногу з сучасними технологіями.

Вітали випускників Університету III віку в селі Степанки Вітали випускників Університету III віку в селі Степанки

Протягом заходу випускники співали українські народні пісні та декламували авторські вірші на тему долі України в період після Революції Гідності.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради