Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Святкували День села Хутори

Святкували День села Хутори

05 липня цього року Хутори Червонослобідської об'єднаної територіальної громади відзначили День села. На свято до жителів села Хутори завітали голова районної ради Олексій Собко, голова райдержадміністрації Анатолій Яріш, народний депутат України Сергій Рудик та сільський голова Червонослобідської об'єднаної територіальної громади Юлія Дубовик. З добрим настроєм та приємними побажаннями до учасників свята звернулися посадовці, зокрема відмітили, що День села – завжди хвилююча подія для його мешканців. В такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому село дороге, хто тут живе, працює чи просто приїздить у гості.

Щиро побажали хуторянам добра, щастя, здоров’я, миру і злагоди у оселях, подальших успіхів у праці в ім’я процвітання і добробуту села Хутори та всього району.

Святкували День села Хутори

Протягом свята лунало багато привітань та поздоровлень, а одним із значних подарунків жителям села було відкриття футбольного міні-поля зі штучним покриттям, якому найбільше раділи юні футболісти. Міні-поле збудоване за рахунок коштів Державного, районного, сільського бюджетів та сприяння народного депутата України Сергія Рудика.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради