Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сприяння у розвитку підприємництва Черкаського району

Сприяння у розвитку підприємництва Черкаського району

Минулого тижня в Черкаській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося засідання комісії з питань виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Залучення безробітних до самозайнятості – один із методів пошуку роботи , який здійснюється у разі відсутності на ринку праці підходящих для безробітного вакансій.

Втрата роботи – не привід опускати руки та впадати у відчай. Можливо, це – добра нагода кардинально змінити своє життя і започаткувати власний бізнес. Таке рішення прийняв для себе житель с. Білозір’я Стоянов Юрій, що дозволить йому не лише проявити професійні чи особистісні якості, але й спонукатиме до розвитку, самовдосконалення. На розгляд комісії ним було подано бізнес-план та тему "Організація виробництва хлібобулочних виробів". Для вивчення основних аспектів організації та ведення підприємницької діяльності в Україні, законодавчого та організаційного забезпечення бізнесу, отримання навичок у складанні маркетингового та фінансового плану, кошторисів, стратегії бізнесу та розробки бізнес-плану безробітний пройшов професійне навчання на курсах підприємництва та бізнес-планування в Одеському центрі професійно-технічної освіти.

Фінансовою підтримкою на початку ведення власної справи стане спільна допомога служби зайнятості у вигляді одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та Білозірської ОТГ з коштів місцевого бюджету на виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в громаді, на території якої і діятиме новостворена пекарня.

Директор філії Олександр Гриценко на засіданні комісії зауважив: «Відкриття власної справи – крок, на який часто нелегко наважитись. Адже відповідальність за свою долю і майбутню діяльність лежить повністю на плечах самої людини. Наше завдання в цій ситуації – допомогти повірити у власні сили та перетворити ідею безробітного у бізнес-проект».

«В подальшому, новоспечений підприємець зможе забезпечувати роботою не лише себе, а й створювати додаткові робочі місця, що дуже важливо для молодої громади, яка постійно розвивається та турбується про своїх мешканців та наповнення бюджету» – підкреслив перший заступник голови Білозірської сільської ради Микола Пишний, який теж взяв участь в роботі комісії.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості