Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Активізація особистісного потенціалу молоді

Активізація особистісного потенціалу молоді

«На сьогодні одним із головних завдань, що постає перед службою зайнятості, є ефективне працевлаштування молодих людей. Адже молодь – це головна складова ринку робочої сили, а трудовий потенціал молодого покоління є рушійною силою розвитку країни» - вважає директор Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олександр Гриценко.

Молодий вік супроводжується, як правило, активними процесами соціалізації, пошуку себе та свого місця в житті. Нерідко молоді люди мають складнощі в питаннях самоіндентифікації, самооцінки, впевненості в собі як в особистості та як в експерті певної галузі. Навіть диплом фахівця часто не є гарантією працевлаштування попри наявність вакансій на ринку праці, причиною чого стає неправильна стратегія пошуку чи невпевненість в собі.

На основі індивідуального підходу Черкаська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості охоплює послугами, в тому числі і профорієнтаційними, безробітних молодих людей. На базі філії діє Молодіжний клуб пошуку роботи «Успішна молодь». Нещодавно відбулось третє засідання, присвячене формуванню комунікативних умінь і навичок. На тренінгу розглядались такі питання як: розширення можливостей встановлення контакту в різних ситуаціях спілкування; відпрацьовування навичок розуміння інших людей, себе та взаємин між людьми; активізація процесу самопізнання та самоактуалізації.

Діяльність клубу приносить свої результати. Так, дійсно, з початку діяльності клубу четверо учасників уже працевлаштувались. Ще один юнак зараз займається реєстрацією торгової марки та планує відкриття власного бізнесу. Як бачимо, застосування різноманітних форм роботи сприяє активізації особистісного потенціалу та допомагає зрозуміти напрямки його застосування.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості