Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В Черкаському районі проведено районний етап Всеукраїньскої гри-випробування «Котигорошко – 2019»

В Черкаському районі проведено районний етап Всеукраїньскої гри-випробування «Котигорошко – 2019»

Сьогодні на базі Дубіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів відбулося урочисте закриття районного етапу Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко -2019», яке розпочалося 18 червня 2019 року. Розділити радість перемог і привітати учасників змагань приїхали голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук. В ході проведення зазначеного заходу підбадьорити дітей та поцікавитися їхніми враженнями завітав до села Дубіївка і народний депутат України Сергій Рудик.

На змагання прибули 16 команд із 14 шкіл району. Приємно відмітити, що в цьогорічних змаганнях навіть взяли участь учні Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. Близько трьохсот учнів та їхні педагоги облаштували у лісовому масиві наметові містечка та чотири дні змагалися в різних випробуваннях, а саме: у колективному та індивідуальному подоланні перешкод, проявах здібності, інтелекту, відвазі та наполегливості у туристських, спортивних та вело випробуваннях, кульовій стрільбі.

На урочистому колі закриття кожна із команд озвучила свої ігрові гасла та відбулася командна перекличка.

В Черкаському районі проведено районний етап Всеукраїньскої гри-випробування «Котигорошко – 2019» В Черкаському районі проведено районний етап Всеукраїньскої гри-випробування «Котигорошко – 2019»

Котигорошко – один із важливих елементів національно-патріотичного виховання, програми розвитку туризму, організації і пропаганди здорового, активного способу життя, виявлення вміння школярів самостійно й колективно долати перешкоди, жити в польових умовах та спілкуватися з природою. Практичні вміння та навички, нові знання, які отримали на змаганнях учні, сприятимуть високій патріотичній свідомості, вірності та любові до Батьківщини. Приємно бачити активних, упевнених у власних силах, налаштованих на перемогу вихованців шкіл.

В підсумку переможцями районного етапу Всеукраїнської гри-випробування «Котигорошко -2019» стали команди «Рваний кед» Леськівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів в молодшій та старшій вікових групах.

Переможці гри з села Леськи «Рваний кед» отримали грамоти, медалі та перехідну булаву, як символ перемоги.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради