Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Жителі Червоної Слободи відзначили День села

Жителі Червоної Слободи відзначили День села

На сільському стадіоні в День Святої Трійці 16 червня цього року було відзначено День села Червона Слобода. Успіх і становлення села Червона Слобода - це результат спільної праці всіх, хто віддає свій талант і майстерність рідному селу, хто своєю щоденною працею у різних галузях і сферах вносить посильний внесок у соціально-економічний розвиток села і краю.

Розділити свято до червонослобідчан завітали голова районної ради Олексій Собко, народний депутат України Сергій Рудик та інші гості.

Користуючись нагодою, голова районної ради Олексій Собко висловив слова вдячності усім жителям Червоної Слободи, які небайдужі до долі рідного села, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій Батьківщині.

Жителі Червоної Слободи відзначили День села Жителі Червоної Слободи відзначили День села

Привітав також молоде покоління, яке буде визначати долю села в майбутньому. Побажав щоб молодь була цілеспрямованою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією. Кращим працівникам та видатним жителям цього села були вручені Почесні грамоти Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації.

Після урочистої частини заходу учасники свята переглянули змістовний та цікавий концерт.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради