Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено районні урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника

Проведено районні урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника

12 червня цього року в урочистій атмосфері відсвяткували своє професійне свято працівники галузі охорони здоров’я Черкаського району. Червонослобідський будинок культури зібрав разом представників різних медичних професій: хірургів, терапевтів, медичних сестер, загалом усі, хто щодня піклується про здоров’я жителів нашого району.

Слова подяки та привітання прозвучали від голови районної ради Олексія Собка. Звертаючись до учасників урочистих заходів, Олексій Собко наголосив, що роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною. Відзначив і робочі надбання медицини, які стали можливими й завдяки праці медичних працівників.

Люди, які обрали роботу в цій сфері, володіють величезною кількістю знань, витримкою, відповідальністю і іншими чудовими якостями. Адже без всього цього у них не виходило б лікувати людей.

Проведено районні урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника

На сьогодні медицина району займає одне із перших місць серед закладів охорони здоров’я області і ми пишаємось цим та докладемо максимум зусиль для того, аби на зазначених рубежах перебувати ще довго. Зрозуміло, що даний авторитет виник не за декілька років, а протягом тривалого періоду кропіткої, самовідданої праці і теперішнього покоління лікарів, і ветеранів медицини, які довгий час працювали, не жалкуючи своїх сил і здоров’я задля великої мети лікування людини.

Зі словами щирої вдячності звернувся Олексій Петрович до ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.

Особливо приємно відмітив роботу молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Щиро і сердечно побажав медичним працівникам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, успіхів у праці, наснаги, достатку та доброго настрою !

Під час заходу голова районної ради Олексій Собко та керівник апарату райдержадміністрації Дмитро Клименко нагородили кращих працівників медичної галузі Почесною Грамотою Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації та Грамотами Черкаської районної державної адміністрації.

Проведено районні урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника

Також про досягнення колективів медпрацівників відзначили головні лікарі Черкаської центральної районної лікарні Микола Гуськов, Черкаської районної лікарні села Мошни Любов Іващук та комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ганна Пантюхіна.

На свято до медичних працівників району завітав і народний депутат України Сергій Рудик, який побажав міцного здоров’я, щастя, сімейної злагоди, успішної професійної діяльності і заможного життя.

Після урочистостей медичних працівників району привітали святковою концертною програмою, підготовленою відділом культури та туризму районної державної адміністрації.

Організаційний відділ виконавчого апарату Черкаської районної ради