Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області повідомляє

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області повідомляє

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області повідомляє, що станом на 01.05.2019 (за інформацією Головного управління Державної фіскальної служби України у Черкаській області) налічується 657 фізичних осіб-підприємців та 58 юридичних осіб, які заборгували 10,3 млн. грн єдиного соціального внеску, а також 3 фізичні особи-підприємці та 3 юридичні особи, які заборгували 728 тис. грн страхових внесків до Пенсійного фонду.

Несплата страхових внесків – це гарантована втрата страхового стажу, оскільки страховий стаж - це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Наявність страхового стажу є основою при визначенні права на призначення пенсії. Починаючи з 01.01.2018 законодавчі вимоги до страхового стажу щороку збільшуються і уже з 2028 року щоб здобути право на пенсію за віком потрібно буде мати не менше 35 років страхового стажу (проти 25 років у 2018 році).

Сума недоїмки не підлягає списанню та стягується з нарахуванням пені та штрафних санкцій. Строк давності щодо стягнення недоїмки, штрафних санкцій та пені не застосовується.