Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Працівники риболовної галузі підвищили кваліфікацію

Працівники риболовної галузі підвищили кваліфікацію

Риболовна галузь - одна з провідних ринкоутворюючих галузей Черкаського району, адже його водний фонд включає в себе частину акваторії Кременчуцького водосховища, створеного на Дніпрі греблею Кременчуцької ГЕС. Загальна площа Кременчуцького водосховища складає 228,0 тис. га. Вилов водних живих ресурсів Кременчуцького водосховища є найбільшим на внутрішніх водоймах України.

Протягом квітня-травня Черкаською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості було організовано навчання в ТОВ НЗ «Черкаський навчально-курсовий комбінат» та за дистанційною формою в Рівненському центрі професійно-технічної освіти.

«Дистанційне навчання – це той вид навчання, що робить інформацію навчальних закладів з інших регіонів ближчою та доступнішою. Цього року, завдяки сучасній матеріально-технічній базі, ми розширили співпрацю з навчальними закладами за межі Черкаської області задля комфортного та інтенсивного навчання слухачів. Залучення ширшого кола викладачів-експертів риболовної галузі сприяло підвищенню кваліфікації персоналу та удосконаленню їх професійних якостей» - розповів Олександр Гриценко – директор філії.

114 безробітних підвищили кваліфікацію на навчальними програмами «Охорона праці для робітників риболовних підприємств внутрішніх водойм» та «Сучасні методи та біологічні особливості розведення прісноводних видів риб та використання знарядь вилову». Кожен зі слухачів по закінченню навчання отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації. Навчання рибалок здійснювалось на замовлення 14 роботодавців – риболовних підприємств району. »

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості