Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З Всесвітнім днем медичних сестер !

З Всесвітнім днем медичних сестер !

Шановні медичні сестри Черкаського району!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом - Всесвітнім днем медичних сестер.

Медсестри — не просто молодший медперсонал. Вони, як і лікарі, кожні п’ять років складають іспит на профпридатність. Крім широких медичних знань, медсестри мають безліч прекрасних якостей, найважливіше з яких — доброта. Вас тішить стукіт серця, очі, що відкрилися, і самостійне дихання інших людей.

Саме медсестри піклуються про пацієнта вдень і вночі, переживають з ним усі труднощі та допомагають одужати. А з якою легкістю сестри розбираються в морі пігулок і як спритно управляються з голками, вимірюють тиск, беруть аналізи і видають довідки! Без них нічого не працює ні на посту, ні в реанімації, ні в приймальному відділенні, ні в кареті швидкої.

В Україні сьогодні працює понад 303 тисяч медсестер, 17 з них — власниці почесної нагороди Міжнародного Червоного Хреста. В Черкаському районі працює 383 медичних сестри.

Незважаючи на всі складнощі, які випробовує сьогодні сфера охорони здоров'я, престиж медичних сестер залишається дуже високим. У кожного мешканця району знайдеться немало теплих слів подяки молодшому медичному персоналу за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу.

Особливу вдячність хочеться висловити тим, хто і в цей святковий день перебуває на своєму посту - чергує в лікарнях, пологових будинках, в бригадах швидкої допомоги.

Бажаю всім медсестрам невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у такій важливій праці. Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Міцного здоров’я, удачі і добробуту вам і вашим родинам.

Із повагою голова районної ради Олексій Собко