Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено районний мітинг з нагоди відзначення Дня пам`яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Нев’януча пам'ять 45-го…»

Проведено районний мітинг з нагоди відзначення Дня пам`яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  «Нев’януча пам'ять 45-го…»

9 травня в селі Руська Поляна, голова ради Олексій Собко, разом з головою райдержадміністрації Анатолієм Ярішем, директором СТОВ «Зоря», депутатом районної ради Іваном Дарієнком, Руськополянським сільським головою Олегом Гриценком взяли участь у районному мітингу з нагоди відзначення Дня пам`яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Нев’януча пам'ять 45-го…».

Сотні руськополянців з багряними маками на грудях прийшли вшанувати священну пам’ять героїв, що полягли на фронтах Другої світової війни та висловити повагу і шану живим ветеранам, які здобували Перемогу в боротьбі з нацизмом.

Урочистості розпочалися з маршу колони центральною вулицею села. Учасники заходу вшанували пам’ять та поклали квіти до Пам’ятного знаку загиблим односельчанам.

Проведено районний мітинг з нагоди відзначення Дня пам`яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  «Нев’януча пам'ять 45-го…» Проведено районний мітинг з нагоди відзначення Дня пам`яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  «Нев’януча пам'ять 45-го…»

Районний мітинг продовжено на центральній площі села біля Пам’ятного знаку полеглим воїнам.

Хвилиною мовчання вшанували Пам’ять загиблих захисників Вітчизни, а також тих ветеранів, які не дожили до сьогоднішнього дня та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

Величності заходам додавали патріотичні пісні хорового колективу «Поляни» під керівництвом Народного артиста України Олександра Стадника та мелодії воєнних років у виконанні військового оркестру Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

Під час мітингу голова ради Олексій Собко засвідчив свою повагу мужності солдатам, які загинули захищаючи Батьківщину. Суворий час вже став надбанням історії та великий вклад нашого народу у перемогу над нацистами не зник з пам’яті людської, не відійшов у забуття, не згасала слава тих днів, - відзначив голова ради. Щиро побажав ветеранам, міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і тепла.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради