Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Інтерактивні форми роботи в профорієнтації

Інтерактивні форми роботи в профорієнтації

Акція «Випускник-2019» в школах Черкаського району продовжується. З метою ознайомлення школярів зі світом професій та орієнтацію їх на усвідомлений професійний вибір фахівці з профорієнтації Черкаської районної філії ЧОЦЗ відвідали Чорнявський навчально-виховний комплекс.

Заступник директора філії Вікторія Огіренко зазначила про важливість профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю: «Головна мета таких заходів – загострити увагу школярів на важливості свідомого вибору професії та поінформувати про аспекти, які полегшують цей вибір. Інтерактивна форма, на противагу звичайному профорієнтаційному уроку, включає дітей в процес, що сприяє самостійності у професійному самовизначенні».

Інтерактивні форми роботи в профорієнтації

До інтерактивних занять були залучені учні від 8 до 11 класу. Фахівець філії Тетяна Варивода розповіла дітям про важливість усвідомленого вибору майбутньої професії та про допомогу, яку в цьому може їм надати служба зайнятості. Учасникам заходу були запропоновані ігри для поглиблення знань про світ професій загалом та ознайомлення з варіантами професій майбутнього. Також, використовувались вправи для визначення здібностей та схильностей до певної професії, для демонстрації наслідків випадкового вибору професій. Крім того, була презентована веб-платформа «Моя професія: консультаційна мережа» для онлайн-профорієнтаційного консультування.

Більшість дітей зацікавились тестуванням та отримали персональні коди для проходження його вдома. А також, були запрошені для обговорення отриманих результатів до центру зайнятості.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості