Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбувся Кубок с. Будище з волейболу

 Відбувся Кубок с. Будище з волейболу

Минулої неділі в спортивному залі Мошнівської ЗОШ, за сприянням сільського голови с. Будище Приходька Григорія Миколайовича, відбувся Кубок с. Будище з волейболу, який закрив волейбольний сезон в закритих залах. В змаганнях взяли участь команди с. Мошни, Байбузи, Будище та Рускополянської ОТГ. Фаворитом цих змагань була команда с. Будище, яка незадовго до цього заходу завоювала золото Чемпіонату району.

За результатами жеребкування в першій грі зустрілись команди с. Мошни і Руськополянської ОТГ, в якій перемогу отримали руськополянські волейболісти. Наступна гра між командами сіл Будище і Байбузи відбувалась з перемінним успіхом, і лише третя партія визначила переможця. Неочікувано до фіналу вийшла байбузівська команда.

За третє місце боролися команди сіл Будище і Мошни, і тільки в третій партії будищенські волейболісти взяли верх і вибороли бронзу.

У фіналі зустрілися команди рівні за складом, тому передбачити хто виграє Кубок було неможливо. Після напружених трьох партій перемогу отримала команда с. Байбузи.

Нагородження проводив Будищенський сільський голова Григорій Приходько, який висловив подяку усім командам за те, що відгукнулись на запрошення і взяли участь у змаганнях. Всі команди були нагороджені медалями, а команда-переможець – кубком.

За інформацією Черкаської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Мрія»