Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Завершено заслуховування звітів комунальних підприємств

Завершено заслуховування звітів комунальних підприємств

29 березня 2019 року комісія завершила заслуховування звітів виконання фінансових планів підприємств комунальної власності Черкаської районної ради за 2018 рік.

В останній день заслуховування звітів комісія заслухала керівників комунального проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства «Архбюро», господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради, комунального підприємства теплових мереж Черкаського району та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району.

Завершено заслуховування звітів комунальних підприємств

Про роботу комунального проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства «Архбюро» доповіла директор Лариса Твердохліб, яка зазначила що дохід за 2018 рік склав 417,1 тис.грн., що на 151,1 тис.грн. більше від запланованого. Збільшення доходу підприємства відбулося за рахунок збільшення кількості замовлень. 80 % замовлень надходить від клієнтів по області і лише 20 % - районних. Витратна частина за 2018 рік складає 395,4 тисячі гривень.

Звіт господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради членам комісії доповіли виконуюча обов’язки начальника Людмила Білоущенко та головний бухгалтер Світлана Максименко. Ними було відмічено, що в цілому ситуація по фінансово-господарській діяльності управління задовільна. Найбільша проблематика на сьогодні є заборгованість управлінь, відділів райдержадміністрації, інших установ за енергоносії та комунальні послуги, яка складає 147,0 тисяч гривень. В свою чергу господарське управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради заборгувало за природний газ перед ПАТ «Черкасигаз» кошти в сумі 98,4 тисячі гривень. В даний час проводиться робота по стягненню зазначених боргів.

Завершено заслуховування звітів комунальних підприємств

Також члени комісії заслухали звіти комунального підприємства теплових мереж Черкаського району та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району.

Керівники цих підприємств доповіли про свою діяльність за 2018 рік, зупинилися на проблемних питаннях, які ними здійснюються дії для покращення фінансового стану та основні завдання, які стоять перед ними у поточному році. Зокрема, директор комунального підприємства теплових мереж Черкаського району Володимир Лищенко зазначив, що кредиторська заборгованість підприємства складає 1,605 мільйона гривень, в свою чергу підприємству заборговано кошти в сумі 3,9 мільйона гривень.

Завершено заслуховування звітів комунальних підприємств

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний наголосив на тому, що установа за підсумками діяльності в минулому році зайняла 2 місце в Черкаській області. Попереду лише Уманський район, в якого є спеціалізований автомобіль. Також було озвучено присутнім про запровадження інноваційної моделі організації надання соціальних послуг, функціонуванні пункту прокату засобів реабілітації. Впроваджено Університет третього віку, де навчаються на факультетах: здорового способу життя, гармонійного розвитку та інформаційних технологій.

Після заслуховувань голова районної ради нагадав присутнім, що по завершенню звітів буде підготовлено протокол наших засідань з пропозиціями та рекомендаціями по кожному із підприємств.

Також голова районної ради Олексій Собко подякував членам комісії, депутатам за їхню активну позицію, за конструктив та подальше продовження співпраці задля розвитку Черкаського району.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради