Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Як жінок навчали основам самопрезентації

Як жінок навчали основам самопрезентації

Днями в Черкаській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулось засідання Жіночого клубу пошуку роботи «СТАРТ». Заняття було присвячене підвищенню мотивації безробітних до пошуку роботи та навчанню навичкам самопрезентації.

Профконсультант Олена Сербіна в процесі тренінгу ознайомила учасниць з особливостями працевлаштування в сучасних умовах: «На сьогодні вирішальним фактором в питанні працевлаштування є не документ про освіту, а вміння презентувати себе та свої компетенції роботодавцю. Перемогу отримує той, хто впевнений, вміє якнайкраще показати себе».

Жінки на практиці вчились технологіям рекламування та продажів, написання резюме та супровідного листа. Учасниці в парах розіграли ситуації, які можуть виникнути в процесі співбесіди роботодавця з претендентом на посаду, після чого спільно з фахівцем з профорієнтації проаналізувати відповіді та визначили найбільш ефективну стратегію поведінки для отримання бажаної посади.

Як жінок навчали основам самопрезентації

Наприкінці учасницям тренінгу запропонували арт-терапевтичну вправу на визначення своїх сильних і слабких сторін та підвищення впевненості в собі.

8 учасниць відвідали це засідання клубу та відпрацювали навички подолання перешкод на шляху досягнення цілей та побудови своєї стратегії пошуку роботи, які вони зможуть випробувати на реальній співбесіді з роботодавцем.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості