Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Співпраця з ОТГ: угоди та їх результати

Співпраця з ОТГ: угоди та їх результати

Кінець 2018 ознаменувався створенням в Черкаському районі ще 4 об’єднаних територіальних громад. В одній з новостворених – Сагунівській ОТГ, яка в собі поєднує населені пункти Черкаського та Чигиринського районів, була проведена спільна зустріч голови Сагунівської об’єднаної територіальної громади Ірини Бодяненко з директорами Черкаської та Чигиринської районних філій Черкаського обласного центру зайнятості Олександром Гриценком та Світланою Коршуновою. Головна мета зустрічі - узгодження спільних дій та визначення подальших напрямів співпраці.

За її результатами було підписано угоди про співпрацю та погоджено питання виїзних прийомів громадян фахівцями служби зайнятості. Крім того, було вирішено питання, на якому перетинається діяльність служби зайнятості та ОТГ, – організація громадських робіт. Питання актуальне для обох сторін, адже громада на умовах співфінансування отримує працівників для виконання робіт соціального спрямування, а підопічні служби зайнятості отримують додатковий дохід та тимчасову роботу.

Олександр Гриценко зазначив: «Служба зайнятості завжди шукає можливості бути корисною громадам. Досягнуті домовленості сприятимуть соціальному захисту жителів громади, оскільки безробітні будуть доглядати осіб похилого віку в селах Сагунівка, Боровиця та Топилівка».

Підписані угоди уже дають свої результати. Минулого тижня відбувся виїзний прийом фахівця Черкаської районної філії в с. Сагунівка, де 3 особи отримали відповіді на запитання, які їх хвилювали. Наступні прийоми відбудуться відповідно до графіка в перший та третій вівторок кожного місяця. Крім того, дві безробітні з числа мешканців громади вже направлені Черкаською районною філією на громадські роботи для допомоги літнім людям в селах Сагунівка та Боровиця.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ