Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Члени президії розглянули і сформували порядок денний чергової сесії районної ради

Члени президії розглянули і сформували порядок денний чергової сесії районної ради Члени президії розглянули і сформували порядок денний чергової сесії районної ради

22 лютого 2019 року голова районної ради Олексій Собко провів засідання президії районної ради, у ході якої було сформовано питання порядку денного чергової сесії. У роботі президії також взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець, голова райдержадміністрації Анатолій Яріш, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств, установ та закладів районної ради.

У ході роботи депутати погодили ряд питань, що, відповідно, будуть внесені на розгляд пленарного засідання. Зокрема, звернення депутатів районної ради до в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України та до керівника служби автомобільних доріг в Черкаській області, про відкриття (закриття) відділень Черкаської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Мрія», про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району на 2018-2020 роки, про виконання Програми підтримки та розвитку редакції радіомовлення Черкаського району Черкаської області на 2012-2018 роки та затвердження Програми підтримки та розвитку редакції радіомовлення Черкаського району Черкаської області на 2019-2020 роки та інші.

Членами президії заслухано звіт голови Черкаської районної державної адміністрації А.Яріша «Про підсумки діяльності Черкаської районної державної адміністрації за 2018 рік та виконання делегованих районною радою повноважень».

Розглянуто та підтримано депутатами нову Програму «Розвитку малого і середнього підприємництва Черкаського району на 2019-2020 роки».

Члени президії розглянули і сформували порядок денний чергової сесії районної ради Члени президії розглянули і сформували порядок денний чергової сесії районної ради

Також президія заслухала інформацію щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2018 рік, внесла зміни до рішення районної ради від 22.12.2018 №31-2/VII «Про районний бюджет на 2019 рік» та звіт про виконання районного бюджету на 2018 рік.

Підтримано депутатами розгляду на сесії питань про надання пільги щодо орендної плати Федерації футболу Черкаського району, про реорганізацію Черкаської центральної районної лікарні, про реорганізацію Черкаської районної лікарні с. Мошни Черкаського району шляхом перетворення, про зміну найменування закладу позашкільної освіти та затвердження його Статуту та інші.

Крім того, розглянуто ряд питань щодо виконання районних Програм соціального захисту, освіти, протидії тероризму, зайнятості населення.

Всі питання, які внесені на розгляд президії районної ради рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ