Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Кубок Черкаського району з волейболу серед ветеранів

 Кубок Черкаського району з волейболу серед ветеранів

За ініціативи волейбольного клубу «Дубовик» с. Р. Поляна відбувся Кубок Черкаського району з волейболу серед ветеранів. Змагання проходили в спортивних залах Геронимівської та Руськополянської ЗОШ. Ці змагання є хорошим кроком до популяризації та розвитку цього виду спорту, пропаганди здорового способу життя серед людей старшого віку.

В Кубку взяли участь команди с. Байбузи, с. Мошни, Степанківська ОТГ, Леськівська ОТГ та дві команди Руськополянської ОТГ.

Всі команди показали гідний рівень підготовки, кожна зустріч проходила в напруженій боротьбі. За 3-4 місце боролися команди с. Байбузи та Леськівська ОТГ. Зустріч закінчилась з рахунком 2:0 на користь байбузівських ветеранів. Кубок та золоті медалі розіграли між собою дві команди господарів.

На церемонію нагородження був запрошений голова Черкаської райдержадміністрації Анатолій Анатолійович Яріш, який нагородив відзнакою волейбольний клуб «Дубовик» та вручив грамоти першим членам клубу на честь 10-річчя з дня заснування.

Також нагородили грамотами найстарших учасників Кубку з Руськополянської ОТГ Страшка Віктора Федосійовича і з с. Байбузи Веретільника Володимира Денисовича, які власним прикладом показали, що вік не є перегородою до занять спортом.

Сподіваємось цей Кубок стане традицією та залучить більше ветеранів – прихильників волейболу.

За інформацією ДЮСШ "Мрія"