Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко провів апаратну нараду

Олексій Собко провів апаратну нараду

18 лютого 2019 року голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено роботу виконавчого апарату районної ради на поточному тижні.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах, а саме: 13 лютого взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення Черкаського району від нацистських окупантів та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Навічно в пам`яті народній» та у нараді Черкаської районної державної адміністрації із сільськими головами та головами ОТГ.

В свою чергу керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець проінформувала присутніх про підготовку матеріалів на чергову сесію районної ради.

Олексій Собко провів апаратну нараду

Також, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Сергій Ярославський доповів про проведену на минулому тижні постійну комісію з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування та проінформував присутніх про заплановані час та дати проведення на поточному тижні постійних комісій районної ради.

Олексій Собко провів апаратну нараду

Під час наради розглянуто ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них. 

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ