Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради провів апаратну нараду

Голова районної ради провів апаратну нараду

11 лютого 2019 року голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату, на якій обговорено ряд актуальних питання сьогодення.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах, а саме: 07 лютого взяв участь у Медичній раді на якій підвели підсумки роботи галузі охорони здоров’я Черкаського району у 2018 році та окреслили напрямки діяльності у 2019 рік та у підсумковій колегії Черкаської місцевої прокуратури за 2018 рік.

В свою чергу керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець проінформувала присутніх про кількість питань які вносяться на чергову сесію районної ради та ознайомила присутніх з постановою Кабінету Міністрів України щодо перенесення робочих днів у 2019 році.

Голова районної ради провів апаратну нараду

Також, обговорено питання щодо проведення постійних комісій районної ради про які доповів начальних організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Сергій Ярославський.

Під час наради розглянуто ряд поточних питань щодо діяльності та проведення звітів комунальних підприємств районної ради, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлев.

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них. 

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ