Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

НАЗК створило і запустило реєстр корупціонерів

НАЗК створило і запустило реєстр корупціонерів

Національне агентство з питань запобігання корупції створило і запустило в роботу Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, йдеться у повідомленні на сайті НАЗК.

«Реєстр містить інформацію про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також про юридичних осіб, до яких застосовано заходи кримінально-правового характеру у зв’язку із вчиненням корупційного правопорушення», – пояснює прес-служба НАЗК.

Довідка стосовно юридичних осіб формується на основі даних, вказаних в електронному цифровому підписі (ЕЦП) юридичної особи, шляхом пошуку в Реєстрі за найменуванням юридичної особи, кодом в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ідентифікаційним кодом юридичної особи іншої країни (для нерезидентів).

Зареєстрований користувач може отримати довідку стосовно себе на основі персональних даних, вказаних у його ЕЦП (кваліфікованому електронному підписі). Як зазначається, у Реєстрі доступна інформація про фізичну особу, яку притягнуто до відповідальності за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, зокрема, прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи, посада на час вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, склад корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, вид покарання (стягнення), спосіб вчинення дисциплінарного корупційного проступку, вид дисциплінарного стягнення.

Крім того, про юридичну особу, до якої застосовано заходи кримінально-правового характеру доступна інформація щодо найменування, юридичної адреси, коду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, склад корупційного правопорушення, у зв’язку з вчиненням якого застосовано заходи кримінально-правового характеру, вид застосованих заходів кримінально-правового характеру.

Реєстр безоплатний, зручний у користуванні та доступний цілодобово через офіційний веб-сайт Національного агентства. У Реєстрі передбачена функція самостійного безоплатного отримання довідки юридичними особами – учасниками публічних закупівель.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ